مایکروسافت طراحی جدیدی برای آیکون های آفیس Office ارائه می کند

جدیدترین اخبار تکنولوژی حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت قصد دارد طراحی ظاهری جدیدی را برای مجموعه نرم افزارهای آفیس ارائه نماید.

این شرکت اخیرا به صورت رسمی اعلام کرده که آیکون های آفیس را به روزرسانی می کند و تغییر بزرگی در شکل ظاهری این مجموعه نرم افزار ایجاد می نماید.

با توجه به پیش نمایشی از که این آیکون ها منتشر شده می توان دریافت که آیکون های جدید آفیس شکل ظاهری ساده ای دارند اما در عین حال کاملا مدرن طراحی شده اند.


مایکروسافت طراحی جدیدی برای آیکون های آفیس Office ارائه می کند

مایکروسافت طی چند ماه گذشته همواره سعی کرده که عملکرد نرم افزارهای آفیس خود را بهبود بخشد و کاربران سیستم عامل های مختلف ویندوز، مک، اندروید و ios را راضی نگه دارد.

نکته جالب توجه این است که این شرکت سعی کرده در طراحی آیکون های جدید خود، تغییرات ایجاد شده در نرم افزار office را نیز منعکس کند.

در نسخه های به روز شده و بهبود یافته آفیس، قابلیت های جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی، همکاری و مانند آن دیده می شود. این تغییرات خصوصا در نرم افزارهای word، excel، power point و outlook محسوس تر است.

آیکون های جدید آفیس با همان شکل آشنای همیشگی نمایش داده می شوند، در عین حال که تاکید کمتری روی نمایش دادن حروف بر روی آن ها به چشم می خورد.

یکی از مدیران بخش طراحی شرکت مایکروسافت، جان فریدمن، می گوید:

هدف تیم طراحی از ایجاد این آیکون ها این بوده که دو پنل جداگانه ساخته شود. یکی برای حرف مختص هر نرم افزار و دیگری برای نمایش دادن نماد آن.

منبع: theverge

مطالب مرتبط:

آینده آفیس Office سازگار با محیط لمسی

جدیدترین اخبار درباره Surface Andromeda مایکروسافت

تراشه های هوش مصنوعی هواوی در مراکز داده مایکروسافت

11 ماه قبل
ایده برتر پارسیان عرضه کننده ماشین های اداری و مواد مصرفی، سیستم های امنیتی، لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر و قطعات
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، اسکنر، پرینتر چاپ کارت، دستگاه فتوکپی، فیش پرینتر، کاغذ خرد کن، کاغذ خردکن، ویدئو پروژکتور، دیتا ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، ویدیو پروژکتور، صندوق فروشگاهی، بارکد خوان ، دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته
  • تلفن: 0021-73027
محصولات
بروز رسانی 3 ماه قبل