اچ پی HP مرکز چند منظوره 3D printing را در چین بازگشایی کرد

شرکت HP به همراه Guangdong (Dali) 3D Printing Collaborative Innovation Platform مرکز جدید چند منظوره چاپ سه بعدی را در چین راه اندازی کرد که در نوع خود، بزرگترین در جهان است.

حتما بخوانید: پرینتر سه بعدی چه طوری کار میکنه ؟

مرکز جدید اچ پی در 16 ژوئن سال جاری که در شهر دالی راه اندازی شده است، HP Multi Jet Fusion Technology Mass Manufacturing Center نام دارد که توسط Guangdong Lanwan Intelligence Technology اجرایی شده است. 

این مرکز قرار است به ده عدد سیستم پرینت سه بعدی HP Multi Jet Fusion تجهیز شود و بصورت خاص از فناوری اچ پی برای ساخت محصولات کاربردی در صنعت خودروسازی، لوازم مختلف و موتور سیکلت ها استفاده کند. 

این مرکز را می توان بزرگترین مرکز توسعه اچ پی در بخش پرینت سه بعدی آسیای میانه و ژاپن دانست.

شرکت HP مرکز چند منظوره Multi Jet Fusion 3D printing را در چین بازگشایی کرد

همان طور که گفته شد اخیرا شرکت HP مرکز چند منظوره Multi Jet Fusion 3D printing را در چین بازگشایی کرد. در افتتاحیه این مراسم، نمایندگان ارشد دولتی و محلی، تاجران و دانشمندان حضور داشتند. 

علاوه بر این، اچ پی، شرکت Guangdong Lanwan Intelligence Technology و انیستیتو فوشان، یادداشت تفاهم (MoU) برای ترویج پذیرش تکنولوژی چاپ سه بعدی در جنوب چین امضا کردند.

استفان نیگرو، مدیر بخش چاپ سه بعدی اچ پی می گوید: همه چیز با برنامه آغاز می شود. ما خوشحالیم که Guangdong (Dali) 3D Printing Collaborative Innovation Platform در حال توسعه فناوری HP Multi Jet Fusion در مقیاس بزرگ و تجاری است تا به سمت رشد تجارت خود حرکت کرده و نوآوری در صنعت را سرعت ببخشد. شرکت اچ پی متعهد می شود تا این شریک تجاری را کمک کند.

این مطلب را از دست ندهید: تبدیل یک اتاق به پرینتر سه بعدی

لو جان مدیر اجرایی بخش پرینت سه بعدی چین در شرکت China 3D Printing Technology Industry Alliance و مدیر Guangdong Lanwan Intelligence Technology نیز در ادامه بیان می کند که: تقاضا برای تولید محصولات با فناوری چاپ سه بعدی، با تغییر تولیدات از آنالوگ به دیجیتال، در چند سال آینده به شکل فزاینده ای افزایش می یابد. با توسعه فناوری HP’s Multi Jet Fusion در مرکز جدید تولید دیجیتال در چین، ما می توانیم سریعتر و بهتر، محصولات را با قیمت مقرون به صرفه به مشتریان برسانیم.

شما می توانید برای اطلاع از اخبار روز تکنولوژی به سایت ایده برتر مراجعه نمایید.

منبع: 3ders

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
9 ماه قبل
ایده برتر پارسیان عرضه کننده ماشین های اداری و مواد مصرفی، سیستم های امنیتی، لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر و قطعات
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، اسکنر، پرینتر چاپ کارت، دستگاه فتوکپی، فیش پرینتر، کاغذ خرد کن، کاغذ خردکن، ویدئو پروژکتور، دیتا ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، ویدیو پروژکتور، صندوق فروشگاهی، بارکد خوان ، دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته
  • تلفن: 0021-73027
محصولات
بروز رسانی 7 روز پیش