بارکد خوان مناسب فروشگاه

بارکد خوان یکی از مهمترین تجهیزات فروشگاهی امروزی محسوب می شود که تقریبا همه از آن بهره می برند. بطور کلی بارکد خوان مناسب فروشگاه ویژگی هایی دارد که با اطلاع از آنها می توانید بهترین را برای خود تهیه کنید.

معمولا فروشگاه ها در گیت های خروجی از بارکد اسکنر استفاده کرده و بارکد محصولات به فروش رفته را اسکن می کنند. البته این موضوع درباره محصولاتی که تازه به فروشگاه وارد خواهند شد نیز وجود دارد.

 

 

اما برخی از فروشگاه ها نیاز دارند تا دستگاه بارکد خوان را در میان محصولات خود جابجا کنند که در این صورت سیستم بارکد خوان فروشگاهی متفاوت خواهد شد و دیگر نمی توان از نمونه های ثابت و کابلی استفاده کرد و بایستی به سمت خرید مدل های بیسیم رفت.

 

بنابراین نوع انتظار شما از دستگاه می تواند متفاوت باشد در هنگام خرید بارکد خوان برای مغازه تاثیر گذار است. اما اگر بخواهیم بطور کلی نگاه کنیم، فروشگاه ها و مغازه ها عمدتا مدل های کابلی و ثابت را ترجیح خواهند زیرا جابجایی زیادی نخواهد داشت.

خرید بارکد خوان مناسب فروشگاه

همانطور که بیان شد، خرید بارکد خوان مناسب فروشگاه نیازمند اطلاع از ویژگی های آنها دارد. برای نمونه آیا دستگاه خریداری شده از سرعت خواندن خوبی برخوردار است، آیا می تواند بارکدهای مخدوش را نیز بخواند، قابلیت خواندن بارکدهای خطی و یا دو بعدی و سه بعدی را دارد، از استانداردهای محافظت در برابر ضربه و رطوبت بهره مند است و بسیاری از این ویژگی های که در هنگام تهیهبارکد خوان مناسب فروشگاه خود لازم است اطلاع داشته باشید.

 

 

نکته بعدی و مهم در بخش خرید این تجهیزات، قیمت دستگاه بارکد خوان فروشگاهی است که می تواند باعث اثرگذاری در خرید شما باشد. البته بهتر است که ویژگی قیمت را در اولویت خود قرار نداده و به کارایی و کیفیت دستگاه تکیه کنید.

 

 

شرکت ایده برتر پارسیان با بیش از 15 سال سابقه، در بخش فروش دستگاه بارکد خوان فعالیت دارد و به خوبی با انواع آن آشناست. بنابراین، شما نیز می توانید برای کسب این اطلاعات مفید، با کارشناسان این شرکت در ارتباط بوده و هنگام خرید از آنها استفاده نمایید

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
10 ماه قبل
ایده برتر پارسیان عرضه کننده ماشین های اداری و مواد مصرفی، سیستم های امنیتی، لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر و قطعات
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، اسکنر، پرینتر چاپ کارت، دستگاه فتوکپی، فیش پرینتر، کاغذ خرد کن، کاغذ خردکن، ویدئو پروژکتور، دیتا ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، ویدیو پروژکتور، صندوق فروشگاهی، بارکد خوان ، دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته
  • تلفن: 0021-73027
محصولات
بروز رسانی 7 روز پیش