ویدئو وال ساینیج چیست؟

امروزه تبلیغات نقش مهمی در افزایش فروش و درآمد زایی هر گونه کسب و کار دارد. با وجود تبلیغات نمایشی و تصویری، محصولات و خدمات شما بیشتر دیده شده و در افزایش مشتریان شما اثر مثبتی دارد. در این خصوص، استفاده از مانیتور صنعتی نقش پر رنگی را بازی می کند که همین موضوع باعث گسترش و پیشرفت فناوری ها در این زمینه شده است. برای نمونه ویدئو وال را می توان همان نمایشگر صنعتی دانست که امکانات زیاد و پیشرفته ای دارد. ممکن است که بپرسید ویدئو وال چیست که در پاسخ باید گفت که این فناوری از بهم پیوستن و در کنار هم قرار گرفتن چندین مانیتور ایجاد می شود. اما نکته مهم در این زمینه، ویژگی دیجیتال سایینچ بودن و بهره مندی از این فناوری می باشد. شاید بسیاری با ویدیو وال آشنا باشند اما به خوبی ندانند که ویدئو وال ساینیج چیست؟ در معنای کلی این کلمه، به اطلاع رسانی دیداری از طریق تجهیزات جدیدی مانند ویدئووال اطلاق می شود.

مفهوم ویدئو وال ساینیج چیست؟


اگر به یک مکان تجاری بروید، مانیتورهایی را خواهید دید که بطور مداوم تبلیغاتی را نمایش می دهند. این موضوع می تواند پاسخ مناسبی در برابر سوال مفهوم ویدئو وال ساینیج چیست؟ باشد. در حالت عادی شاید همه از مانیتور صنعتی استفاده کرده و قیمت ویدئو وال را دلیل بر عدم استفاده بیان کنند، اما بایستی اشاره کنیم که این دو کاربری متفاوتی خواهند داشت. بسیاری از مکان های تجاری و فروشگاه های بزرگ، خرید ویدئو وال را مقدم تر دانسته و به خوبی می دانند که راه اندازی ویدئو وال ساینیج بازخورد بهتری دارد. فروشگاه های بزرگ با راه اندازی این فناوری، می توانند با اندازه و کیفیت بالاتری تبلیغات خود را به نمایش درآورند و مخاطب بیشتری را سمت خدمات و یا محصولات خود بکشانند. اگر نیاز دارید تا از این فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید و به خوبی پاسخ سوال ویدئو وال ساینیج چیست؟ را بدست آورید، می توانید با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان در تماس بوده از نظر فنی پاسخ های آن ها را دریافت کنید و در صورت نیاز می توانید تمامی تجهیزات لازم را از این مجموعه تهیه نمایید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
2 سال قبل
ایده برتر پارسیان عرضه کننده ماشین های اداری و مواد مصرفی، سیستم های امنیتی، لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر و قطعات
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، اسکنر، پرینتر چاپ کارت، دستگاه فتوکپی، فیش پرینتر، کاغذ خرد کن، کاغذ خردکن، ویدئو پروژکتور، دیتا ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، ویدیو پروژکتور، صندوق فروشگاهی، بارکد خوان ، دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته
  • تلفن: 0021-73027
محصولات
بروز رسانی 3 ماه قبل