دستگاه بارکد خوان حرفه ای

افرادی که با محصولات زیادی سروکار دارند با واژه بارکد و کاربرد آن آشنایی کامل دارند. در این حالت بارکد خوان نیز برای استفاده از این بارکدها الزامی است. بدون وجود بارکد روی محصولات، تقریبا فشار کار در انبارها، فروشگاه ها و کارخانجات چند برابر می شود. اما با وجود چاپ یک بارکد و بارکد زن دیگر این مشکلات وجود نخواهد داشت. البته فروشگاه ها و مغازه ها نیز از این فناوری استفاده می کنند، اما در مدل های صنعتی و کارخانجات بارکد اسکنر معمولی کاربردی ندارد. در این حالات می بایست حتما از دستگاه بارکدخوان حرفه ایاستفاده شود تا علاوه بر کیفیت ساخت خوب و مقاومت بالای آن، امکانات خوبی نیز داشته باشند. این مدل دستگاه ها که به بارکد خوان صنعتی شهرت دارند، معمولا امکانات بیشتری دارند و ضد ضربه و گاهی ضد آب نیز هستند. در مراکز صنعتی، ممکن است ضربات زیادی به این دستگاه ها وارد گردد و یا از محلی بیافتند، به همین دلیل است نیازمند کیفیت ساخت بالا هستند.

خرید دستگاه بارکد خوان حرفه ای

البته وجود یک دستگاه بارکد خوان حرفه ای صرفا برای مراکز صنعتی نبوده و بسیاری از انبارها و فروشگاه های بزرگ نیز می توانند از آن بهره مند شوند. با خرید دستگاه بارکد خوان حرفه ای دیگر نیاز به تجهیزات اضافی دیگر ندارید و سیستم بارکد خوان فروشگاهی شما به بهترین روش پیاده سازی می شود. تنوع در میان دستگاه های بارکد خوان به کاربری بهتر هر کدام در هر کسب و کاری کمک شایانی می کند. برای نمونه شاید یک بارکد خوان پرتابل در یک مغازه یا فروشگاه کوچک کاربرد زیادی نداشته باشد، اما برای یک انبار بزرگ حیاتی محسوب می شود، زیرا به راحتی می توان بدون نیاز به دستگاه مرکزی در همه جا بارکدها را اسکن کرد؛ در عوض بارکد خوان فروشگاهی شاید انتخاب مناسبی برای این انبار نباشد و تنها زمان اسکن را بالاتر ببرد که در ادامه هزینه های مجموعه را بالاتر می برد . مجموعه ایده برتر پارسیان به عنوان مرکز فروش دستگاه بارکد خوان می تواند بهترین ها را برای شما آماده و عرضه کند. 

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
2 سال قبل
ایده برتر پارسیان عرضه کننده ماشین های اداری و مواد مصرفی، سیستم های امنیتی، لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر و قطعات
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، اسکنر، پرینتر چاپ کارت، دستگاه فتوکپی، فیش پرینتر، کاغذ خرد کن، کاغذ خردکن، ویدئو پروژکتور، دیتا ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، ویدیو پروژکتور، صندوق فروشگاهی، بارکد خوان ، دوربین مداربسته، دوربین مدار بسته
  • تلفن: 0021-73027
محصولات
بروز رسانی 7 روز پیش